O mnie - Skyjoy - loty paralotniowe, przeglądy paralotni, przewodnik jurajski

Przejdź do treści

Menu główne:

Loty paralotniowe
STACJA LATO wakacyjny program Radia Katowice 28-08-2015  

"Piękna i Bestia lata"

 Nasza reporterka Gabriela Kaczyńska od początku wakacji szuka sposobu na siebie, na swój wolny czas, i choć spotkała ludzi z wyjątkowymi pasajmy do dziś nie odnalazła się w 100 procentach w tym czego próbowała a próbowała: jazdy konnej, żeglowania, nurkowania, jazdy motocyklem i terenówką, wstąpiła nawet do bractwa rycerskiego, było też latanie śmigłowcem i wspinaczka skałkowa.
Dziś, ostatnie spotkanie z Piękną i być może ostatnia szansa, by znaleźć to "coś", co ważne by znaleźć to coś na dłużej. Wiemy, że Piękna wyszła już w teren, w szczere pole, wiemy też, że obok jest albo za chwilę będzie Bestia czyli Krzysztof Kamiński były członek Kadry Narodowej Polski w tym sporcie - o jaki zatem sport chodzi????


ps. Efekt...os...zostaję.
Gabriela Kaczyńska PR Katowice   
Doświadczenie lotnicze zdobywam od 1989 roku, jako licencjonowany pilot szybowcowy a następnie pilot paralotniowy. Od 1997 rozpocząłem loty na motoparalotniach. Od 2021  pilotuję samoloty ultalekkie.
Startowałem jako reprezentant Polski w Motoparalotniowych Mistrzostwach Europy w Hiszpanii w 2006 r. oraz Motoparalotniowych Mistrzostwach Świata w Chinach w 2007 r.
Posiadam świadectwo kwalifikacji (licencję) pilota paralotniowego z dodatkowymi uprawnieniami PPG - uprawnienia do lotów z napędem, PPGG - uprawnienie do wykonywania lotów na motoparalotni oraz TANDEM - uprawnienie do lotów z pasażerem
Od 2016 posiadam państwowe uprawnienia mechanika poświadczenia obsługi statków powietrznych MM z uprawnieniami TM(PG) - paralotnie oraz TM(PPGG) - motoparalotnie.   Od 2017 roku prowadzę serwis paralotniowy.


Polska Kadra PPG 2007. Na mistrzostwach Świata w Chinach wywalczyliśmy dwa srebra i jeden brąz!

(na górze od lewej): Krzysiek Kamiński, Sławek Turczewski, Wojtek Domański, Krzysiek Romicki,
(w środku od lewej): Adam Paska, Krzysiek Kaczyński, Tomek Kudaszewicz, Polski Ambasador w Chinach, Maciek Zaczeniuk,
(na dole, pomiędzy Chinkami): Jarek Balcerzewski i Piotrek Krupa

Relacja
Jestem współzałożycielem i prezesem Jurajskiego Klubu Lotniczego


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego